Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

BBL Forever Young

BBL ile Cilt Gençleştirme

Cildin kollajen üretimini arttırarak doğal bir şekilde gençleşmesini sağlayan BBL Forever Young uygulaması ile daha genç bir görünüm elde edilmektedir. Uygulamanın Stanford Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen 10 yıllık bir çalışma ile cilt gençleştirdiği belirlenmiştir. Cildin aynı zamanda elastikiyet düzeyini de arttıran uygulamada BBL cihazı kullanılır. Özel olarak son teknoloji yardımı ile geliştirilen cihaz, geniş bant ışık teknolojisinin cilt yüzeyinde bir ütüleme etkisi yapmasını sağlar. Ameliyatsız cilt gençleştirme etkisi BBL cihazı sayesinde kolaylıkla elde edilmektedir.

Uygulama esnasında cildin derinliklerine nüfuz eden BBL cihazının ışınları ciltte kollajen üretimini sağlayan fibroblast hücresini aktifleştirir. Bu hücre mevcut kollajenleri korurken, yeni kollajen üretimini de gerçekleştirir. Cildin sadece gençleşme etkisine değil, aynı zamanda sıkılaşma etkisine de zemin hazırlayan BBL cihazı ile cilt tonunun düzenlenmesi ve deri üzerinde oluşan lekelerin ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

Yaşlılığa ya da güneşe bağlı olarak ortaya çıkan cilt lekelerinden kurtulmada en kolay tekniklerden biri BBL Forever Young uygulamasıdır. Cildin yeniden yapılandırılması sayesinde herhangi bir medikal estetik cerrahi uygulamaya gerek kalmadan, cildin kendi kendini onarması, sıkılaşması ve gençleşmesi mümkün olmaktadır.

BBL cihazı özel teknolojisi sayesinde yüz, boyun, dekolte, omuz, sırt, el, iç kol, karın ve bacak gibi vücudun pek çok bölgesinde kullanıma uygundur. Sıkılaştırma, gençleştirme ve leke giderme etkilerinden faydalanarak çeşitli amaçlar ile uygulanabilir. Cilt yüzeyinde hiç bir hasara neden olmaması, uygulamadan faydalanmak isteyenler için yüz güldüren bir diğer avantajdır.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.