Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Botox ile Doğal Sonuçlar

Botox ile daha aydınlık ve daha genç bir görünüm.

Yılların etkisi ve mimiklerinin kullanımına göre zaman içerisinde yüzümüzün belli başlı bölgelerinde çizgilenmeler ve kırışıklıklar oluşmaya başlayabilir. Özellikle alın, kaş arası ve göz çevresi gibi bölgeler yılların etkisini çok çabuk gördüğümüz noktalardır. Zaman içerisinde bu çizgiler sizi olduğunuzdan daha yaşlı, yorgun veya kızgın gösterebilir.

Botox, Clostridum Botulinum bakterisinden üretilen protein esaslı bir ilaçtır. Botox uygulamasında ki amaç kırışıklığa neden olan kasları gevşeterek çizgiler ve kırışıklıkların geçici bir süre yok edilmesidir. 10-15 dakika kadar süren botoks işlemi kazayağı, alın, boyun, kaş ortası gibi bölgelere doktorunuzun tavsiyesi doğrultusunda uygulanmaktadır.

Botox uygulamasının etkisi 4-5 ay devam eder ancak, bu süre kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Botoks’un uygulandığı gün spora, kuaföre veya saunaya gidilmemeli, uygulama yapıldığı gün uyku pozisyonuna dikkat edilmeli yüz üstü yatılmamalıdır. Botoks uygulamasının tam etkisi 5 ile 7 gün arasında görülmektedir. Hamile ve emziren bayanlar haricinde hemen herkese Botox uygulaması yapılabilmektedir.

Nastavljajući put kroz tijelo kako bismo identificirali tajne oralnog seksa, stižemo do obraza. Istina, većina najbolje tablete za potenciju bez recepta ih je pokrenula u korijenu i više nakon 10-15 sekundi. Brandon B. uvjeren je da je to zbog slabosti mišića lica i ponuda da ih obuči. Istina, nije li baš jasno je li u ovom slučaju, na primjer, ZhVanchka?