Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Botox

Botoks

Yıllar herbirimiz de izler bırakarak geçer, bunun yanı sıra da duygularımız doğrultusunda mimikler kullanırız. Tüm bunlar yıllarla birleştiğinde yüzümüzde çizgilerin oluşmasına neden olmaktadır. Her yaşın bir güzelliği olsa da çoğu zaman bu çizgiler bizi olduğumuzdan yorgun sert hatta kızgın bir ifade oluşturacak noktaya getirebilir. Botox ile daha dinç daha mutlu bir ifademizin olmasını kim istemezki !

Botulinum. Maddesinden oluşan botox uygulaması sadece yüz bölgesindeki çizgilerle savaşmakla sınırlı değildir. Koltukaltı, el ve ayak botoxu ile bir çok insanın hayatını sınırlandıran terleme sorununa da çözüm sunmaktadır. Ter bezlerinin fazla çalışmasından kaynaklanan terleme sorunu birçok kişinin sosyal hayatına olumsuz etki etmektedir.
El sıkışmaktan kaçınan bir çok kişi el botoxu ile dostluklara rahatça el uzatabilmektedir. Migren için uygulanan botox ise dinmeyen baş ağrılarının en önemli çözümleri arasındadır. Birkaç dakikanızı ayırarak estetik kaygı yaratan çizgilerinizden, terleme sorununuzdan ve hayat kalitenizi önemli ölçüde azaltan migren ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sosyal hayatınıza ara vermeden yapılabilen yüz botoxu sonrasında hasta 6 saat boyunca eğilme, sırt üstü yatma gibi eylemlerden kaçınması uygulamadan 24 saat önce aspirin gibi kan sulandırıcı ilça kullanılmaması tedbir olarak önerilmektedir.