Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Emerge

Emerge Lazer ile Göz Çevresi Gençleştirme

Medikal estetik uygulamalarda kullanılan teknolojiler her geçen gün yenilenmektedir. Cilde hiç bir zarar vermeden gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde son derece başarılı ve yüz güldüren neticeler elde edilebilmektedir. Cildin daha genç ve daha sıkı bir görünüm kazanmasında lazer teknolojisi yaklaşık olarak 20 yıldır kullanılan bir tekniktir. Son yıllarda lazer teknolojisi içerisinde en güvenilir olanın fraksiyonel lazer teknolojisi olduğu anlaşılmıştır.

Emerge Lazer cihazı fraksiyonel lazer teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Bu sayede cilt yenileme ve kırışıklık giderme gibi tedavi yöntemlerinde güvenle kullanılmaktadır. Pek çok benzer teknik ile kıyaslandığında Emerge lazer ile daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Noktasal bir atış ile cildin altına ışık tekniği iletilmesini sağlayan fraksiyonel lazer sayesinde cildin kendi kendini onarması sağlanır.

Emerge Lazer cihazı kullanılarak yapılan tedavi işlemleri sayesinde artık yaşı daha genç olan hastalar da ciltte oluşan kırışıklıklardan, cilt lekelerinden ve sivilce izlerinden kurtulabilmektedir. Çok daha temiz, duru ve pürüzsüz bir cilt görünümü yakalanmasını sağlayan cihaz sayesinde cildin parlak bir görünüm alması da elde edilebilen sonuçlar arasında yer alır.

Göz çevresi, yanaklar, çene ve yüzün diğer bölgelerinde kullanılabilen bu cihaz özel bir başlığa sahiptir. Bu başlık cilt ile temas ettiğinde derinin altına ışık gönderir ve cildin kollajen üretimini sağlar. Kollajen cildin onarımında görev alan hücrelerdir. Bu hücreler harekete geçtiklerinde ciltte oluşan lekeleri ve kırışıklıkları yok ederek çok daha genç bir cilt görünüm elde edilmesini sağlar.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.