Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Geri Dönüşümsüz İncelme İle Tanışın: Scizer Sonic

Yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda Scizer Sonic (HIFU) yönteminin anında yağ hücrelerini parçaladığı kanıtlanmıştır.

Bölgesel incelme, vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma uygulamaları ameliyatsız estetik alanında her zaman popüler olmuştur. Sürekli olarak değişen ve yenilenen teknoloji sayesinde son derece etkili bölgesel incelme ve beden küçültme uygulamaları geliştirilmiştir. Spor ve diyet yardımı ile incelmeyen dirençli bölgesel fazlalıklarından kurtulmak, vücut şekillendirmek ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Scizer Sonic HIFU (High Intensity Focal Ultrasound / Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) ile geliştirilmiş son teknoloji bölgesel incelme, sıkılaşma,beden küçültme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. HIFU teknolojisini kullanarak çalışan Scizer Sonic, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder ve yağ hücrelerini anında parçalar. Scizer Sonic, uygulama alanında ısı etkisi yaratırken aynı zamanda da cilt yüzeyini soğutup ısı artışını engelleyerek cildi korur. Yağ hücreleri yok olurken Scizer Sonic uygulaması yapılan bölge ve çevresindeki diğer dokulara zarar görmez. Yapılan klinik testlerde, Scizer uygulaması esnasında yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok edildiği ve işlem sonrasında en ufak bir konfor kaybı yaşanmadığı kanıtlanmıştır.

Sizer Sonic göbek, kol, basen, popo alt bandı, bel, diz gibi 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede güvenle uygulanabilir. Uygulamanın ardından parçalanan yağ hücreleri 72 saat içerisinde vücuttan atılır. Ancak uygulama sonrasında bol su tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

 

* Sayfa içeriği bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurun.