Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

HIFU İle Ameliyatsız Gençleşin

Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları gelişen teknoloji ile beraber popüler yöntemlerden olmuştur. Ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız gıdı toparlama gibi işlemler için Ultraformer en çok tercih edilen ameliyatsız yüz germe işlemidir.

 

Ultraformer HIFU teknolojisi (yüksek frekanslı odaklanmış ultrason) ile ciltte sıkılaşma ve gerginleşme sağlar. Kollajen ve elastinin uyarır ve yeniden yapılanmasını sağlayarak ince çizgilerde, gıdıda, boyunda ve yüzde bulunan sarkmaları toparlayarak ameliyatsız yüz germe, gıdı toparlama ve cilt gençleştirmeyi gerçekleştirir.

 

Ultraformer cildin 3, 4,5 mm derinine ulaşır ve odaklanmış ultrason dalgaları ile cilt gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe istenilen bölgede kollajen sentezini uyarır. Böylece dokuda yeni kollajen ve elastin yapımı aktive edilir. Özellikle gıdı ve boyunda elastikiyet kaybı nedeni ile sarkma gözlenen bölgelerde, yanaklarda, yüz kontürü belirginleştirmede, çene toparlamada ve kaşları kaldırmada son derece başarılı ve etkisi uzun süren bir uygulamadır.

 

Ultraformer ameliyatsız yüz germe işlemi 30-60 dakika sürmektedir. Ultraformer uygulaması için tek seans yeterli olmaktadır ancak seans sayısı ve seans aralıklarına cildin sarkma ve elastikiyetine bağlı olarak plastik cerrahınız karar verir.

 

Ağrısız, acısız ve cerrahi gerektirmeyen  Ultraformer ameliyatsız yüz germe uygulaması direk olarak kollajeni uyardığından sonuçları uzun vadeli ve tatmin edici olmaktadır.