Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

HIFU ile Ameliyatsız Yüz Germe Teknolojisi

Ultraformer 3 HIFU cihazları arasında en son teknolojilerdendir.

Ultraformer III son yıllarda gelişen HIFU tedavi cihazları arasında en son teknolojilerdendir.  Ultraformer III cildin yüzey bölümüne herhangi bir zarar vermeden cerrahiye gerek duymadan ameliyatsız yüzde sıkılaşma yapar.

Ultraformer 3 HIFU teknolojisi ile radyofrekans, kızılötesi ve lazer tedavisi gibi diğer işlemlerden farklı olarak cildin 1.5, 3, 4.5, 6 ve 9 mm derinliğine erişerek deride derin dermis ve smas bölgesine direk etki ederek  kollajen sentezinin arttırılmasını sağlar. Cildin üst dokusuna zarar vermez. Böylece cilt daha gergin bir görünüm alır. Cildin 4,5 mm derinliğine erişip direk derin dermis ve smas tabakasına etki edebildiğinden Ultraformer 3 diğer ameliyatsız cilt gençleştirme ve yüz germe tedavilerinden etkilidir.

ULtraformer 3 ile ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme  ve kaş kaldırmanın yanı sıra bacak içi germe, popo bölgesini sıkılaştırma, bel bölgesini sıkılaştırma, bölgesel incelme gibi tedavilerde uygulanabilmektedir. Vücutta bölgesel yağlanma, sarkma ve gevşeme gibi şikayetlerde yağ tabakasına direk etki eder ve ameliyatsız vücut germe ve bölgesel incelme gerçekleştirir.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.