Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

IPL (Lime Light)

IPL (Lime Light) ile Leke Tedavisi

Cilt üzerinde oluşan lekeler, çok derin olmayan kırışıklıklar ve çeşitli nedenlerle oluşan kızarıklıklar, en yeni teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen yeni cihazlar yardımı ile kolaylıkla ortadan kaldırılabilmektedir. Lime Time yani IPL cihazı söz konusu tedavinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan cihazlar arasında bulunur. Cilt kalitesini arttırma gibi son derece önemli bir etkide bulunan cihaz, derinin eskisinden çok daha sağlıklı ve ışıltılı olmasını sağlar.

IPL cihazı, uygulanan tedaviye de adını vermiştir. Cildin renk tonuna bağlı olarak otomatik ayarlama yapabilme özelliğine sahiptir. Böylece kişiye özel tedavi belirlenebilmesini sağlar. Aynı zamanda kombine medikal estetik uygulamaları için konfigürasyon olanağı da tanır. Cihaz 4 farklı başlığa sahip ve her bir başlık ile farklı bir cilt problemine yönelik tedavi programı belirlenerek başarıyla uygulanır.

TruPulse Nd:Yag başlığı epilasyon ve vasküler lezyon tedavisinde de kullanılır. Başlık tüm cilt tipleri ile uyumlu ve geniş bir hasta popülasyonu sunar. Lime Light başlığı ciltte renk dengesi sağlaması için geliştirilmiştir. Vasküler lezyon, derinin renginin iyileştirmesi, cildin canlandırılması ve güneş ile yaşlılık lekelerini gidermede son derece etkilidir.

ProWave Xl başlık geniş bölgelerde epilasyon işleminin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Rengi açık olan ve ince formdaki tüyler için hızlı bir epilasyon şansı sunar. Titan başlık ise cildi canlandırma terapisi uygulamak adına pratik bir cihaz başlığıdır. Dermisin ısıtılmasını gerektiren tedavilerde güvenle kullanılabilir.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.