Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kılcal Damar Görünümünün Çözümü Var

Kılcal damar tedavisinde hızlı ve güvenli yöntem.

Yüz bölgesinde ve bacaklarda oluşan kılcal damar görünümü sıklıkla karşılaşılan ve kişiyi son derece rahatsız edebilen bir durumdur.

Telenjaktazi olarak ta adlandırılabilen kılcal damar görünümü cildin yüzeyine yakın kısmında küçük damarların genişlemesi ve ağ şeklini alarak görünür hale gelmesidir. Genellikle yüz ve bacaklarda oluşan kılcal damar görünümü yanaklarda, burun kenarlarında gruplar halinde oluşabilir. Beyaz tenli kişilerde daha görünür olabilir ve estetik kaygı yaratabilir.

Kılcal damar görünümü gelişen teknoloji ile beraber son derece kolay uygulanan lazer teknikleri ile çözüme kavuşabilir. ND-Yag sistemi kılcal damar görünümünün tedavisinde sıklıkla tercih edilen bir sistemdir.

Son derece hassas lazer dalga boyları ND-Yag lazerde birleşmiştir ve ayarlanabilir olması sayesinde oldukça güvenlidir. Farklı lazer değerleri kullanma imkanı sunan ND-Yag Lazer sistemi çok yönlü kullanım sağlar. Hem yüzeysel hem de derin vasküler hastalıklar, iyi huylu lezyonlar, kadınlar ve erkeklerde görülen cilt sorunları için tercih edilebilir.

Pek çok medikal estetik uygulamalar ile yüzde kılcal damar görünümü yok edilmesi zor bir problemken, ND-Yag Lazer ile kılcal damar görünümünden kurtulmak mümkün olmaktadır. ND-Yag Damar lazeri tüm cilt tipleri ile uyumlu olmasından dolayı avanatajlı, güvenli ve sağlıklı bir uygulamadır.