Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Meme Protezinde Orantı Oldukça Önemlidir

Doğru planlama ile son derece doğal göğüslere sahip olabilirsiniz.

Kadınlar için beden algısı son derece önemlidir. Özellikle küçük göğüslere sahip kadınlar vücut ölçülerinden memnun olmayabilir. Bu durum estetik algılarını olumsuz etkileyebilmektedir.

Meme büyütme ameliyatlarında ve meme protezlerinde son gelişen teknolojiler sayesinde, meme protezlerinde kişiye özgü planlama yapılarak hastanın istediği büyüklüğe ve istediği şekile en yakın sonuçlar alınabilmektedir. Meme büyütme ameliyatlarında uygun planlama yapıldığı takdirde dışarıdan meme protezi gibi durmayan son derece doğal ve vücut ölçüleri ile son derece uyumlu meme büyütme ameliyatları yapılabilmektedir.

Son derece güvenilir olan meme büyütme estetiği ameliyatlarında, doktorun görüşleri ve hastanın istekleri doğrultusunda göğüsün dolgunluğunu arttırmak, iki göğüs arasında asimetrik görüntüyü ortadan kaldırmak ya da göğüs şeklini düzenlemek hedeflenmektedir.

Meme büyütme estetiği ameliyatları 1,5-2 saatte tamamlanmaktadır. Operasyon gerçekleştikten sonra 3 ila 4 gün boyunca son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Kollar kesinlikle zorlanmamalı ve göğüsler darbelere karşı korunmalıdır. Spor yapmak için en az 2 ay beklenmelidir.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.