Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

MonaLisa Touch Nedir

MonaLisa Touch, günümüzde kadınların sıklıkla tercih ettiği ve cerrahi müdahale gerektirmeden birçok vajinal sorunda kullanılan nano teknoloji bir lazer cihazıdır. Bu yöntem ameliyatsız olarak uygulanmakta olup, herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Vajinal sorunlara müdahale eden birçok doktor tarafından sıklıkla kullanılan Mona Lisa Touch, uzman doktorlar elinde tedavi olan kişilerin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Mona Lisa Touch, lazer uygulaması birçok vajinal problemde kullanılmak ile birlikte, hastaların sıklıkla şikâyet ettiği idrar kaçırma, vajinal gençleştirme ve vajinal beyazlatma rahatsızlıklarında yapılan uygulamalar sonucunda çok başarılı sonuçlar alarak mutlak hasta memnuniyeti gözlemlenmiştir.

 

 

Mona Lisa Touch Nedir?

 

MonaLisa Touch, birçok etkisinin dışında, menopoz sonrası kadınlar arasında yaygın bir problem olan vajinal atrofi  ( azalan östrojen nedeniyle vajinal duvarların incelmesi ve iltihaplanması ) ile ilgili semptomlarla da mücadele eden ve hafifletmeye yardımcı olan vajinanın en fonksiyonel biçim de restorasyonudur.

Kuruluk, hassasiyet ve mukozal elastikiyet kaybını belirleyen faktörler üzerine olan bu işlem, cinsel ilişki sırasında özellikle akut hale gelen zorlanma, kaşıntı, tahriş ve ağrıları da giderebilmektedir.

 

 

Yapılan uygulama esnasında olan lazer etkileşimi, aslında rehidrasyon ve fonksiyonel doku restorasyonu için vajinal duvarlarda bulunan kolejini uyarmak için en ideal yöntemlerden biridir. Bu etkin uygulama sonrasında, hasta kendine güven duyar ve cinsel birlikteliklerinde aldığı hazzı daha yoğun hisseder.

 

 

 

MonaLisa Touch, Etkileri nelerdir?

 

MonaLisa Touch, çeşitli nedenlere bağlı olarak zaman içerisinde yaş, doğum ve genetik sebepler ile değişime uğrayan vajinanın herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeksizin iyileştirmesinde kullanılmaktadır. Gelen şikâyetlere bağlı olarak uzman doktorlar tarafından yapılan muayene sonrasında, uygulama ve seans sürelerine karar verilmektedir. Genel olarak bakıldığında sıklıkla gelen şikâyetler arasında idrar kaçırma, vajinal gençleştirme ve vajinal beyazlatma olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Hastanın vajinal bölgesinde bulunan şikâyeti ne olursa olsun, yapılan tüm uygulamalarda son derece başarılı sonuçlar veren MonaLisa Touch, lazer uygulaması ile artık sorunlarınız herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın çözüm bulmaktadır.

 

 

Eğer sizin de sosyal yaşantınızı etkileyen bu tarz bir sorununuz varsa, Türkiye’de yalnızca birkaç klinikte uygulanan son teknoloji bu yöntem ile Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr.Osman Şenel ile çözüm bulabileceğinizi belirtmek isteriz.