Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ND-Yag Damar Lazeri

ND-Yag Damar Lazeri ile Kılcal Damar Tedavisi

Yüz bölgesinde oluşan kılcal damar görünümü sıklıkla yaşanan cilt problemleri arasında yer alıır. Ancak bu sorun artık son derece kolay uygulanan medikal estetik yöntemler sayesinde çözülebilir. Gelişen tekniklerle beraber ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan cihazlar da kılcal damar görünümü ve benzeri sorunları yok etmede daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlar. Bu cihazlardan biri de ND-Yag Excel V’tir.

Ultra hassas düzeyde olan lazer dalga boylarını tek bir cihazda birleştiren tasarım ayarlanabilir olma özelliği ile de dikkat çeker. 532/1064 nm lazer dalga boylarını kullanıma sunan cihaz çök yönlü bir uygulama şansı sunar ve pek çok farklı cilt sorununu yok etmede başarılı bir şekilde kullanılır. Hem yüzeysel hem de derin vasküler hastalıklar, iyi huylu olan lezyonlar gibi kadınlarda ve erkeklerde görülen cilt sorunları için Excel V kullanılmaktadır.

Tek uzun darbeli Nd-Yag lazeri olan Excel V Cutera TruPulse teknolojisi kullanılarak geliştirilen bir cihazdır. Pek çok medikal estetik uygulama ile yüz bölgesindeki kılcal damar problemini yok etmek oldukça güçken, bu özel cihaz kullanılarak söz konusu problemden kurtulmak mümkündür. Çok derin görünüme sahip olan kılcal damarlarda dahi gözle görülür bir hafifleme elde edilir.

Cihaz aynı zamanda kırmızı, mor, kahverengi ve mavi lezyonların düzeltilmesi işleminde de güvenle kullanılabilen teknik özelliklere sahiptir. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olması da cihazın sunduğu bir diğer avantajdır.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.