Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Pearl Fraksiyonel

Pearl Fractional ile Leke Tedavisi

Yaşa ya da güneşin zararlı ışınlarına bağlı olarak ortaya çıkan cilt bozukluklarının tedavisinde kullanılan Pearl Fractional güvenle kullanılabilen bir cihaz. Sadece tek bir seansta yaş ve güneş kaynaklı cilt lekelerini ortadan kaldırabiliyor ya da görünümünü hafifletebiliyor. Aynı zamanda cildin eskisinden çok daha pürüzsüz ve çok daha parlak olmasını sağlayabiliyor.

Pearl Fractional minik noktacıklar oluşturarak cildin derinlerine ulaşıyor. Kollajenlerin yenilenmesini sağlıyor ve aynı zamanda cilt bozukluğuna neden olan hücrelerin ciltten arınması için gerekli hareketi başlatıyor. Yeni ve daha sağlıklı bir cilt oluşumunu stimüle eden Pearl Fractional hasarları düzelterek tek bir seansta dahi gözle görünür bir etki ortaya çıkarabiliyor.

En yeni ve en gelişmiş teknoloji kullanılarak geliştirilen bu özel cihaz sayesinde büyük gözenek problemi sadece tek seans ile ortadan kaldırılabiliyor. Cildin derinlerine kadar ulaşmış olan ve hasar görmüş olan hücrelerin onarımı da mümkün olabildiğinden son derece geniş bir hasta popülasyonuna hitap ediyor. Cildi daha canlı ve dana dinç gösteren bir hücre yenilenmesini sağlayan cihaz, pratik kullanım özelliği ile de dikkat çekiyor.

Kusursuz bir tedavi yöntemi sunan Pearl Fractional yüzün tamamında uygulanabilen bir cihaz. Özellikle göz çevresi, dudak çevresi ve yanaklar üzerinde oluşan yaşlanma etkileri ile güneş lekelerinin tedavisinde beklentileri tamamen karşılayabilen bir sonuç alınmasını sağlıyor. Diğer medikal estetik uygulamalar ile kombinlenebilir olması da cihazın sunduğu tedavi şeklinin bir diğer avantajı olarak kabul edilebilir.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.