Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Scizer Sonic

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirmede en son teknoloji olan Scizer ile inatçı yağlarınızdan ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulup, arzulanan fit vücuda sahip olmak artık çok daha hızlı ve kolay.

Her insanın vücut yapısı ve metabolizma tipi farklıdır. Yıllar içerisinde birçok farklı sebep yüzünden birçoğumuzun vücudunda homojen bir şekilde dağılmayan yağlanma problemleri baş gösterir. Bu yağ dokularından her bölgeden eşit olarak kurtulmak ise genellikle sadece diyet ve egzersiz ile mümkün olmaz.

HIFU teknolojisi ile çalışan Scizer, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder ve uygulama yapılan bölge ve çevresindeki diğer dokulara zarar vermeden bölgesel incelme ve şekillendirmeyi gerçekleştirir. Scizer, uygulama alanında ısı etkisi yaratırken aynı zamanda da cilt yüzeyini soğutup ısı artışını engelleyerek işlem sırasınca cildi korumaya alan güvenli bir bölgesel incelme yöntemdir. Yapılan klinik testlerde, Scizer uygulaması esnasında ve sonrasında kişide en ufak bir konfor kaybı yaşanmamaktadır.

Bölgesel incelme ve şekillendirme alanında en iyi ve başarılı yöntemlerden biri olan Scizer ile 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede (göbek, kol, basen, popo alt bandı, bel, diz, vb. bölgelerde) başarıyla işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Scizer yöntemiyle işlem yapılan alanda cildin alt tabakasında bulunan yağ hücreleri 70° C ısıtılarak, ilk uygulamadan itibaren açığa çıkan fazla yağ hücrelerinin 72 saat gibi kısa bir süre içinde vücuttan parçalanarak atılması sağlamaktadır.

Scizer bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulaması ile konforlu bir şekilde arzu edilen incelme gerçekleşmektedir. Uygulama öncesi veya sonrasında özel olarak dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunmamaktadır. Yağ atılımını hızlandırıp kolaylaştıracağından bol su tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Dr. Osman Şenel tarafından Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlanan Scizer ile bölgesel incelme ve şekillendirmede son teknoloji ile inatçı yağlarınızdan kurtulabilir ve istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Scizer ile tanışmak için sizleri kliniğimize bekleriz.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.