Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Silikon Protez ile Meme Büyütme

Silikon protez ile meme büyütme yöntemi günümüz şartlarında en çok kullanılan ve estetik ve plastik cerrahi uzmanlarının sıklıkla kullandığı yöntemlerin başında gelmektedir. Slikon meme protezleri hamilelik sonrasında emzirme sürecini etkilemediği için çıkarılmasına gerek yoktur. Doğum yapan anne emzirme sürecinde de kullandığı silikon meme protezini çıkarmadan emzirme sürecine devam edebilir.

 

Kadınlarda dişiliğin sembolü olan göğüsler, yaş, doğum, sık sık kilo alıp verme ve diğer sebeplerden ötürü istenen görüntüsünü kaybeden göğüsler, konusunda uzman estetik ve plastik cerrahlar tarafından silikon meme protezler ile istenen büyüklük ve şekle kolaylıkla kavuşturulabilmektedir.

Silikon protez ile meme büyütme çeşitleri nelerdir?

Silikon protez ile meme büyütme, yöntemi ile yapılan göğüs ameliyatlarında 4 ayrı uygulama seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler uzman plastik cerrahlar tarafından yapılan muayene sonrasında belirlenmektedir. Silikon meme protezi meme başı, koltuk altı, meme altı ve göbek bölgelerinden yerleştirilebilmektedir. Yapılan bu işlemlerde en çok tercih edilen bölge ise meme başı ve meme altından yapılan yerleştirme işlemidir.

 

Silikon jel göğüs implantları yapılan kapsamlı testlerden sonrasın da kullanım için son derece güvenli oldukları 2006 yılında ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanmıştır.

Silikon jel göğüs implantları, fizyolojik veya izotonik su ( salin ) implant muadillerine göre daha doğal görünümlü ve his verici sonuçlar vermektedir.

Silikon protez ile meme büyütme nasıl uygulanır?

Slikon meme protezi yerleştirme öncesi yapılan muayene ve tetkiklerde hastanın istekleri de dinlenerek deri elastikiyetiniz, vücut anatominiz ve vücut tipinizin değerlendirilmesi sonucu uygun ameliyat prosedürü doktorunuz tarafından belirlenir.

 

Silikon protez ile meme büyütme, ameliyatını düşünen muhtemel bir hastanın kendisine sorması gereken en önemli sorunun şu şekilde olması gerekmektedir. Ameliyat sonrasında vücut ile doğru oranları gözeten doğal bir görünüm mü arıyorum? Cevabınız evet ise, o zaman estetik duyarlılığa, uygun eğitim ve deneyime sahip bir estetik ve plastik cerrahi uzmanı belirlemenizi öneriyoruz.

 

Unutulmamalıdır ki vücut tipiniz, deri elastikiyetiniz ve vücut anatominiz ile doğru orantılı olmayan yanlış seçimler zaman içerisinde gerek sağlık, gerekse sosyal yaşantınızda sizi mutsuz edebilmektedir.

 

Her şeyin yolunda gidebilmesi için beklentilerinizi doktorunuz ile çok açık ve net bir şekilde paylaşmalı ve en sonunda ise sebepleri ile birlikte sizin için en uygun olan protez ve uygulama şekli konusunda uzman olan estetik duyarlılığa sahip ve konusunda uygun eğitimi almış ve yaptığı uygulamalar ile olması gereken tecrübe ve deneyime sahip estetik ve plastik cerrahi uzmanı doktorunuzu dinleyerek birlikte ortak bir karara varmalısınız.

 

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.http://scas.org.uk/wp-content/pages/tournaments-on-poker-sites-not-on-gamstop.html