Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Titan

Titan ile Cilt Sıkılaştırma

Ameliyat olmadan daha gergin bir cilde sahip olmak isteyenler, son derece başarılı bir sonuç elde edilmesini sağlayan Titan cihazı ile yapılan cilt sıkılaştırma uygulamasından faydalanabilir. En yeni teknoloji ile tasarlanan özel bir cihaz yardımı ile sadece tek bir seans ile 5 ila 7 yaş gençleşmek Titan uygulaması ile mümkündür. Yüz bölgesinin tamamına uygulanabilen cihaz, uygulama için ideal bir başlığa sahiptir.

Titan uygulaması, daha gergin, daha dinç ve daha sağlıklı bir deri görünümü elde edilmesini sağlayarak ameliyata ya da farklı medikal estetik uygulamalara gerek kalmadan gençleşme sunar. Üstelik cihaz ile yapılan cilt germe uygulaması, cildin yüzey bölümüne herhangi bir zarar vermez. Dolayısıyla kabuklanma, pullanma gibi sıkıntılar yaşanmadan kısa sürede gergin bir cilt görünümünün ortaya çıkması mümkün hale gelir.

Titan cihazı ile yapılan uygulamada cildin ulaşılması gereken en alt bölgesine erişmek mümkündür. Bu bölgede 55 dereceye kadar ulaşabilen bir sıcaklık etkisi oluşturulur. Bu etki hidrojen bağlarının kırılmasını sağlar ve kollajen lifleri kısalır. Aynı zamanda kalınlaşan kollajen lifleri, cildin çok daha gergin ve sıkı bir görünüm almasını sağlar. Uygulama ile uzun vadede de kollajen üretiminin desteklenmesi mümkün olduğundan, ilerleyen yaşa bağlı olarak ortaya çıkan cilt bozukluklarının azalması da sağlanır.

Titan ile derinin dermal bölgesine erişilir. Bu bölgede suda emilim etkisi ortaya çıkarılır. Sonuç olarak son derece doğal bir şekilde cildin gençleşmesi sağlandığından yüz hatlarında bir değişim meydana gelmez. Hastanın hemen günlük yaşantısına geri dönebiliyor olması da Titan için avantajlı bir durumdur.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.