Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ultraformer 3

Son yıllarda gelişen HIFU tedavi cihazları arasında en son teknolojilerden biridir. Ultraformer 3 diğer Radyofrekans, kızılötesi ve lazer tedavi sistemlerinden farklı olarak belirli derinliklerde cilt yüzeyine hasar vermeden tedavi olanağı sağlamaktadır.

Ultraformer 3’ün (HIFU teknolojisi) en büyük özelliği derin dermiste ve smas tabakasında (kas tabakası) kollajen sentezinin arttırılması ile ameliyatsız yüz germe işlemini sağlamasıdır.

Ultraformer 3 ile cildin 1.5,3,4.5,6 ve 9 mm derinliklerine etki edebildiğinden kişiye özgü tedavi planlanması mümkündür. Ultraformer 3 ile cildin üst, orta ve smas (kas tabakası) yenilenmekte ve ameliyatsız yüz germe işlemi gerçekleşmektedir. Yüz germe ameliyatlarında Smas tabakasına yapılan müdahale ( kas fasyası) cildin gerilmesini sağlar. Ultraformer 3 ameliyatsız olarak yüz germe işlemini smas tabakasına direk etki ederek gerçekleştirmektedir.

Tüm bu sebeplerden dolayı ameliyatsız yüz germe ve gençleştirmede Ultraformer 3 diğer tedavi yöntemlerinden çok daha etkilidir. Kollajen sentezini arttıran Utraformer 3, en etkili ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden biridir.

Yüz gerginleştirmenin ,sıkılaştırmanın yanı sıra, kaş kaldırmada ve göz çevresi kırışıklıklarında da tek başına veya diğer teknolojiler ile birlikte kullanılarak daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Ayrıca geliştirilen Ultraformer 3’ün vücut başlıkları sayesinde kol, bacak içi, popo bölgesi, karın bölgesi ve bel bölgesinde kullanılmaktadır. Bu sayede ameliyatsız vücut germe ve ameliyatsız vücut gençleştirme işlemi yapılmaktadır.

Vücut bölgesinde bir miktar yağlanması ve gevşekliği olan kişilerde yağ tabakasına da etki ederken ameliyatsız vücut germe ve kısmi bölgesel incelme sağlanmaktadır.

Ultraformer 3 tedavisi sırasında hastanın yüz ve vücut gençleştirilmesinde, vücut sıkılaşmasında ve de cildin gerilmesinde çeşitli tedavi seçenekleri bir arada kullanılmakta ve daha efektif sonuçlar elde edilmektedir.

Ultraformer 3 Uygulama Alanları

Yüz Bölgeleri;
Ameliyatsız yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe
Ameliyatsız kaş kaldırma
Ameliyatsız gıdı toparlama
Çene kontürünü belirginleştirme (yüz ovali şekillendirme)
V-line Şekillendirme
Alın ve boyun gençleştirme
Göz çevresi gençleştirme

Vücut Bölgeleri;
Ameliyatsız kol içi sıkılaştırma
Ameliyatsız karın germe
Sırt bölgesi yağ giderme ve sıkılaştırma
Sutyen bandı yağ giderme ve sıkılaştırma
Diz üstü kırışıklık, gevşeme ve yağlanma

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.