Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

VelaShape III

VelaShape III, dört etkinin buluştuğu elōs teknolojisi sayesinde Kızıl ötesi (IR), bi-polar Radyofrekans, Vakum ve masaj uygulamasını aynı anda gerçekleştirir. Bu birleşim sayesinde dokuyu sırayla 3mm ( Kızıl ötesi IR sayesinde) ve 15 mm ( Bi-polar Radyofrekans sayesinde) derinlikte ısıtır.

Uygulama bölgesinde IR ( Kızıl ötesi Işın) ve vakumla Radyofrekans adinopositlerin ( yağ hücrelerinin) çevresinde baskı yapan bağ dokusunun altındaki dermal kolajen fiberlerlerinin ısıtılmasını sağlar. Masaj etkisi ile birlikte yaratılan bu ısı hücre metabolizmasını hızlandırır, lenfatik drenaj sağlar ve kolajen- elastin oluşumunu aktive eder. İncelme, sıkılaşma ve şekillenme aynı anda gerçekleştirilir.

VelaShape Amerikan Besin ve İlaç Dairesi FDA’den “Çapta Küçülme” konusunda Class 2 (medikal) onayı almış ilk ve tek cihazdır.

VelaShape III yöntemi vücuttan yağların atılmasına yardımcı olurken, selülit, , sarkma gibi sıkıntılara çözüm olarak vücudun yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur.

İspatlanmış Klinik Sonuçlar

VelaShape tedavisinin etkinliği ve güvenliği çok merkezli klinik çalışmalarla ve dünya çapında gerçekleştirilen 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviler ile gösterilmiştir.
VelaShape III karın bölgesinde 2 cm’den fazla incelme ve uyluklarda 1.5 cm’den fazla incelme sağlamıştır
VelaShape ile tedavi edilen doğum sonrası dönemdeki hastaların tedavi edilen bölgelerinde ortalama %10 incelme ve %97 hasta memnuniyeti * sağlanmıştır.
VelaShape III Hangi Bölgelere uygulanır?

Bacak, karın, basen, bel çevresi, sırt bölgesi, kol bölgelerinde VelaShape III kullanılabilir.

VelaShape III Uygulamasının Yan Etkisi Var mıdır?

Bu tedavi tüm cilt tipleri güvenli ve etkindir. Rapor edilmiş kısa veya uzun dönemli sağlığı etkileyen etkileri yoktur.

VelaShape III Uygulaması Ağrılı mıdır?

Hastaların çoğu VelaShape’i sıcak bir derin doku masajı gibi konforlu bulur. Bu tedavi sizin hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sonrasında birkaç saatliğine bir sıcaklık hissi tecrübe etmek normaldir. Cildiniz de birkaç saatliğine kızarık görünebilir.