Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Zerona

ZERONA®, sistemi derin infrared uygulaması ile yağ hücrelerinin çeperini esneterek hücre içine toplanan fazla yağ taneciklerini sağlıklı bir şekilde hücre dışına çıkarır. Zerona sistemi yağ hücrelerinin içini sağlıklı bir şekilde boşaltırken aynı zamanda selülit dokusunda iyileşme ve ciltte sıkılaşma sağlamaktadır.

Zerona uygulamasının yağ hücrelerinin içini boşaltırken başka bir doku ya da hücreye zarar vermediği bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Yağ hücrelerinin dışına taşınan yağ tanecikleri vücuttan doğal yollar ile uzaklaştırılmaktadır. Zerona uygulaması dirençli yağ hücrelerinin de ( genetik tabanlı ya da liposuction sonrası) boşalmasını sağlayan bilimsel bir yöntemdir.

Yağ hücreleri yağ taneciklerini dokuya saldıkları sırada içlerinde depoladıkları östrojen hormonunu da serbest bırakmaktadır. Bu sistem sayesinde özellikle kadın hastalarda menstural döngünün daha uzun süre sağlıklı olarak işlemesini sağlamaktadır.

İstanbul Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibi sorunlarınızın tespitini yapıp size en uygun tedaviyi sunacaktır.

ZERONA® Uygulama Süresi
ZERONA®’ uygulaması hedeflenen her bölgede 20 dakika kalacak şekilde haftada 3 gün ve minimum 6 seans olarak programlanır. Uygulamayı takip programı olarak sisteme lenf drenaj eklenir. Seans aralıkları en fazla 3 gün olarak planlanır. İlk uygulamanın üzerinden 72 saat geçmeden sistemin devam etttirilmesi gereklidir.

Zerona uygulaması yapılan kişilerin bol su tüketimi ve bağırsak sistemlerinin çalışması önemlidir. Program dahilindeki kişilerin orta şiddette spor aktivitesi ile desteklemesi sonuçları olumlu yönde etkilemektedir.

Uygulama Alanları

• Bacak kalınlığı

• Basen, kalça

• Sırt

• Bel, Karın

• Alt bacak

• Bacak içi

• Diz üstü/ içi

• Kol gibi bölgesel incelmeye, vücut sıkılaşmasına ve selülit dokusunun düzeltilmeye gerek olan tüm bölgelerde güvenle uygulanabilir.

Uygun Olmayan Kişiler

Hamileler, epilepsi hastalığı ya da kalp pili olanlar bu cihazdan yararlanamıyor.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

ZERONA® uygulaması hakkında bilgi almak ile sizde tanışmak istiyorsanız Suadiye, bağdat caddesinde bulunan esstanbul güzellik merkezine sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.